Морское кредитное общество, кредитный союз 

Одесса

Я хочу тут работать
×

Морское кредитное общество, кредитный союз 

Кредитна спiлка „Морське кредитне товаринство”була створена у 2001 роцi. Кредитна спiлка --юридична особа, має самостiйний баланс, банкiвськi рахунки, якi вiдкриває та користується ,згiдно діючого законодавства України ,в самостiйно обранiй ,банкiвськiй установi.Фiнансовi послуги кредитної спiлки — досяжні та кориснi людям,і це, головне досягнення, яким ми пишаємось! За високі досягнення у професійній діяльності, вагомий внесок у розвиток підприємства ,успіхи кредитної спілки „Морське кредитне товаринство” відзначені Грамотою управління економіки, інвестиції, політики та зовнішньої діяльності .
Найважливіше визнання - це визнання одеситiв. Кредитна спілка„Морське кредитне товариство” одна з найпривабливiших фінансових установ для мешканців Одеси. Послугами кредитної спілки„Морське кредитне товаринство” вже скористалася не одна тисяча приватних пiдприємцiв, державних службовцiв, морякiв, пенсiонерiв та студентiв.
Переконавшись в тому, що кредитна спілка ”Морське кредитне товаринство” - це надійний і стабільний партнер більшість вкладників стали нашими постiйними клiєнтами.
Сукупний дохід вкладникiв за термiн нашої роботи став вже три мiльйони гривень — стiльки коштiв ми виплатили їм по вiдсотковим ставкам.

За попереднiй рiк Кредитна спiлка „Морське кредитне товаринство” значно поширила спектр наданих послуг на Одеському фiнансовому ринку.
Кредитна спiлка „Морське кредитне товаринство” працює на фінансовому ринку Одеського регіону вже шостий рiк і зарекомендувала себе як стабiльний заклад .
Ми пропонуємо своїм клієнтам :спрощену процедуру укладання кредитних угод, гнучку та мобільну систему гарантiй повернення кредитiв , також, звичайно ми не установлюємо мінімальну суму кредитування. Ми нiколи не затримуємо виплати по депозитам, виконуємо всi свої фiнансовi забовязання .
Кредитна спiлка „Морське кредитне товаринство” спiвпрацює з вiдомими страховими компанiями Одеси, Украни. Фiнансовi ризики надiйно застрахованi.
Кредитна спiлка прикладає багато зусиль в боротьбі за своїх клієнтів і досягає цього шляхом консолiдацiЇ та єдиних принципiв роботи.
Діяльність колективу „Морське кредитне товариство” відзначена Дипломом третьої спеціалізированої виставки фінансових послуг.
Співробітники кредитної спілки„Морське кредитне товаринство”, це команда, яка вболіває за людей, з якими працює та допомагає їм бути щасливими. Кредитні інспектори кредитної спілки „Морське кредитне товариство” обслуговують клієнтів ввічливо, професійно, з пошаною до особистості.
Багатий вибiр депозитних та кредитних програм гарантує можливість iндивiдуально підійти до кожного члена кредитної спiлки , враховуючи його бажання.
Фiнансовi звiти про дiяльность кредитної спiлки за минулий рiк, мають можливiсть отримати всi бажаючи, на сайтах в Iнтернетi або у газетi «Бiзнес Украни». Звiти перевiряються незалежним аудитом. Прозора система діяльності робить відносини Правління та членів кредитної спілки відвертими та щирими, що не можливо при співробітництві з банками України.
Кредитна спiлка „Морське кредитне товариснтво” займає привабливу фiнансову нiшу, поряд з крупними фiнансовими структурами, такими як банк.