ООО Будлайн Групп 

Киев

Сферы деятельности

Строительство, недвижимость, эксплуатация, проектирование

Я хочу тут работать
×

ООО Будлайн Групп 

ТОВ "Компанія "Будлайн груп" сьогодні 
ТОВ "Компанія "Будлайн груп" - українська будівельна організація нового покоління. Ми довели, що завжди реалізуємо проекти вчасно, забезпечуючи при цьому оптимальне співвідношення "ціна-якість". За високопрофесійне здійснення повного циклу будівельних робіт будь-якої складності у цивільному та промисловому будівництві по всій території України Компанію "Будлайн Груп" було нагороджено престижною професійною премією "Український Будівельний Олімп" 2006 року.

Наші пріоритети
Забезпечення при виконанні проектів сучасного рівня якості, відповідність світовим стандартам - наш стратегічний пріоритет. За дотримання вимог системи QC100 Total Quality Management Компанія "Будлайн Груп" здобула золоту міжнародну нагороду за якість Century International Quality ERA Award.
Ми чітко виконуємо договірні зобов`язання і працюємо на результат, власними силами здійснюємо високотехнологічні та найвідповідальніші роботи. Наші стосунки з клієнтами, партнерами й підрядниками побудовані на принципах взаємної довіри та чесності. Такий підхід став запорукою успіху Компанії "Будлайн Груп" у реалізації будівельних проектів по всій території України.

Наші послуги
Спеціалізацією ТОВ "Компанія "Будлайн Груп" є надання повного спектру послуг у галузі реалізації інвестиційних проектів у промисловому та комерційному будівництві - від розробки бізнес-планів та залучення інвесторів до виконання пусконалагоджувальних робіт.

Наші можливості
Енергією динамічного розвитку Компанії є профессіоналізм команди, однієї з найдосвідченіших на українському будівельному ринку. Вирішення інженерно-технічних та управлінських завдань необмеженої складності гарантовано кваліфікацією наших співробітників. Компанія "Будлайн Груп" - це академіки й члени-кореспонденти Академії будівництва та Академії технологічних наук України, Почесні будівельники та Почесні раціоналізатори України, кавалери багатьох орденів і дипломів за високі досягнення у будівництві, а також численні молоді, амбіціозні й швидкозростаючі спеціалісти та менеджери.
Компанія "Будлайн Груп" входить до корпорації "Укрмонтажспецбуд", а її керіники - до Правління та Ради корпорації. Продовжуючи 50-річні традиції підприємств та організацій колишнього Міністерства монтажних та спеціальних робіт, ми доклали максимум зусиль до освоєння новітніх технологій як у будівництві, так і в управлінні проектами, напрацювали результативні відносини із спеціалізованими проектними інститутами, організували стійку та ефективну систему надійних партнерів-субпідрядників, розвинули власну мережу філіалів у регіонах (Житомирі, Кривому Розі, Кременчуці, Черкасах та Чернігові). Компанія "Будлайн Груп", маючи більше ніж 800 висококваліфікованих спеціалістів тільки у власному штаті, залучає до здійснення будівельних робіт також практично весь потенціал професійних монтажників України.

Наші послуги:
Девелопмент
Консалтінг
Управління проектами
Генпідряд
Електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи

Ключові переваги співробітництва із Компанією "Будлайн Груп"

МИ працюємо якісно згідно сучасних світових вимог, отже наша система управління якістю відповідає системі QC100 Total Quality Management.
Компанія "Будлайн Груп" - компетентний та надійний партнер, що дотримується зобов`язань. Наші виробничо-технологічна база, високопрофесійна команда спеціалістів з усіх аспектів будівництва та управління інвестиційними проектами, ефективна система партнерів-субпідрядників, а також інтегровані потужності із виробництва будівельних матеріалів, комплектуючих та конструкцій забезпечують вчасне виконання проектів необмеженої складності з оптимальним співвідношенням "ціна-якість".
Будівельні та управлінські рішення, впроваджені у проектах Компанії "Будлайн Груп" - завжди найефективніші. Ми свідомо вимірюємо власний успіх успіхом наших клієнтів.

Ліцензія державного комітету України з будівництва та архітектури АБ № 204939 від 23.08.2005 р.